Nieuws


01-07-2016: SiegHeil!!!!!!!!!

Wielkommen mein gegenseitig

hier verehren wir unseren gefahrener adolf hitler

Vielen glück 

und merke dir Sieg Heil

Gegrußen,

Dampoe69


<  1  >

Advertentie

Welkom op SiegHeilers



Legendsfan

Gebruikersnaam: LegendsfanPremiumlid
Clan: Legendslove
Status: Offline
Rank: Trainer
Plaats: 15e
Land:
Begon op: 19-09-2016, 15:27

Statistieken

Badges: 4
Pokémon: 22
Gevechten winst: 600
Gevechten verloren: 14
 
Profiel bekeken 187x
Respect 0
   

Buddies

Gebruikersnaam: Land: Status: Bevriend sinds

Badges

Badges Kanto
Boulder BadgeCascade Badge
Badges Johto
Nog geen badges van Johto
Badges Hoenn
Nog geen badges van Hoenn
Badges Sinnoh
Coal BadgeForest Badge
Badges Unova
Nog geen badges van Unova
Badges Kalos
Nog geen badges van Kalos

Ik ben er weer.


POKÉMON.


Gevangen, gekocht of gekregen pokemon.


Gehaalde ranks.

1Damp-Noob X450
2Damp-Jr X1200
3Damp-Sr X3200
4Dampie X10000
5Damp-Catcher18000
6Great-Dampoe30000
7Traveller45000
8Macho60000
9Gymleader of the gym Dampoe80000
10Shiny Trainer120000
11Elite Trainer160000
12Commander240000
13Master320000
14Shiny Master450000
15Mystery Trainer650000
16Professional1000000
17Ranger2000000
18Elite Ranger3000000
19Hero5000000
20Damp-King10000000
21Champion16000000
22Legendary22000000
23Untouchable28000000
24Immortal36000000
25Area-Master47000000
26Area-Champion57000000
27Area-God68000000
28Ultimate80000000
29Pokemon Leader95000000
30Champion+110000000
31Ultimate+130000000
32Master of PW150000000
33King of PW170000000
34Godfather of PW210000000
35The Emperor of PW250000000
36GameFreak of PW350000000
37Guardian of PW700000000
38Shiroyama1200000000
39#2Damp-RPG1600000000
40The Dampoe2000000000

Het dream team van Legendsfan.

Zapdos,  Articuno, Moltres,

Mewtwo,  Reshiram,  Zakrom.


Mijn dream team compleet.

Zapdos. X  

Artucuno. X

Moltres. X

Mewtwo. X

Reshiram. X

Zakrom. X


Mijn Starters.

Squirtle. 

Treecko.


Shiny pokemon gezien.

Shiny Ivysaur.

Shiny Snivy.


Mijn lievelings pokemon.


Kanto.

Zapdos.

Moltres.

Mewtwo.

Articuno.


Legends and starters murdered.

Latias  (Lvl 12) murdered.

Latios (Lvl 19), (Lvl 9), murdered.

Rayquaza (Lvl 17) murdered.

Bulbasaur (Lvl 9), (Lvl 10), (Lvl 15),  murdered.

Zapdos (Lvl 15) murdered.


Screenshots

01 02 03 04 05